absolutus

Tvorba webových stránek - Cena služby vždy zahrnuje: 

 
unikátní grafické návrhy: všechny námi vytvořené webové stránky vycházejí z individuálně připraveného grafického návrhu, který 100% odpovídá oboru a pokynům konkrétního klienta . Nepoužíváme bezplatné a obecně dostupné grafické šablony. Váš web bude 100% jedinečný .


100% responzivní web:
svěříte-li naší společnosti návrh svého webu, můžete si být jisti, že bude vyroben podle nejnovější technologie a trendy . Vaše webové stránky budou perfektně prezentovány na počítačích a mobilních zařízeních jako jsou: tablety nebo chytré telefony.

Administrační panel CMS:
moderní web musí mít aktuální obsah. Proto mají všechny naše weby intuitivní administrační panel (běžně známý jako CMS), který umožňuje rychlou správu webu . Nyní bude změna nabídky nebo přidání obsahu a fotografií na váš web rychlé a snadné.


SEO optimalizace:
webové stránky navržené naší společností budou přátelské pro vyhledávače . Postaráme se o jeho vhodnou optimalizaci, která později umožní efektivní umístění webu na Google . 

přátelské odkazy pro každou podstránku:
právě díky vhodné struktuře webu jej vyhledávače lépe vyhodnocují a umísťují na vyšší pozice ve výsledcích . To je důležité zejména při umístění webové stránky na tzv "dlouhý ocas".


kontaktní formulář:
rychlý kontakt s vaší společností je základem každého webu . Proto mají všechny naše webové stránky intuitivní kontaktní formulář, který vám umožní rychle kontaktovat vaši společnost. 

Fotogalerie Light Boxmoderní fotogalerie LightBox:
bude perfektní pro jakýkoli web. Díky jejímu použití se vám produkty, které prodáváte , budou ještě lépe zobrazovat . Možnost náhledu fotografie, její zvětšení a měřítko Vám umožní ještě lépe poznat Vaši nabídku.

interaktivní mapa Google Maps:
na každé stránce by měla být podstránka „kontakt“. Kromě základních kontaktních údajů a kontaktního formuláře se vyplatí umístit i interaktivní mapu s umístěním vaší společnosti.

 
Statistiky Google Analytics:

stojí za to vědět, jak jsou naše webové stránky vnímány a odkud naši zákazníci pocházejí. Pokročilé statistiky Google Analytics umožní podrobnou analýzu dat . Budete vědět, z jakých regionů vaši zákazníci pocházejí a o jaké produkty mají největší zájem.

animovaný banner (foto slider), který dodá vašemu firemnímu webu dynamický charakter:

první dojem je nejdůležitější a lze jej udělat pouze jednou. Proto našim klientům nabízíme animované bannery , které umožňují zajímavou prezentaci nejdůležitějších informací o společnosti nebo vlajkových produktech.


konfigurace webu na serveru:
naše společnost nabízí komplexní službu , která zahrnuje i nahrání webu na server a jeho správnou konfiguraci. Získáte připravenou službu v podobě webu – nemusíte se o nic starat. 

nastavení e-mailových účtů a jejich konfiguracekonfigurace e-mailových účtů:
základem komunikace na internetu je elektronická pošta. Proto naše společnost vytváří a konfiguruje příslušné e-mailové účty. Díky tomu budete se svými klienty neustále v kontaktu .


bezplatná technická podpora:
pokud jste naším zákazníkem – můžete se vždy spolehnout na naši pomoc a bezplatnou technickou podporu. Nidy, s webem vytvořeným naší společností nebudete sami.

Tvorba www stránek

¨Více o nás na webu: https://www.absolutus.cz/

miniprase

Blog / Novinky

Inzerce

Čištění aut Praha

Čištění aut Praha

Věděli jste že………

 • Pro malá prasátka je důležité, aby měla v co nejmladším věku možnost kontaktu s hlínou a možnost rytí. Dostávají se tak do kontaktu
  s bakteriemi, které jsou důležité pro rozvoj jejich imunity. Bylo zjištěno, že prasátka, která tuto možnost nemají, trpí slabší imunitou a jsou náchylnější k chorobám.
  Zdroj: Helen Browning, farmářka již 30 let, členka soilassociation – autorka knihy Pig
 • Prasničkám většinou velké zuby nerostou, ale pokud ano, tak pouze do dospělosti, tedy cca do 5 let, a ne celý život jako prasečím klukům.

Znaky podvyživeného prasátka:

 • Propadlé lícní kosti
 • Viditelný tvar lebky
 • Pigment na rypáčku mizí
 • Viditelná páteř
 • Viditelné pánevní kosti
 • Hlava je nepřiměřeně velká k tělu
 • štětiny nejsou lesklé ale olysalé a řídké

Špatná výživa způsobuje deformaci kostí, artritidu, zubní abscesy, špatný stav spárků, problem se zády které mohou vest až k paralyze. Podvyživené prasátko trpí zažívacími potížemi, anemií, má nemocná játra a slabý imunitní system.

časopis Zásuvka

zasuvkazasuvka