Stěhování levně

Stěhování levně - Jak zabezpečit nábytek při stěhováníStěhování je extrémně stresující zážitek, na který se vyplatí se předem důkladně připravit. Tím, že strávíte několik dní oddělováním položek a pečlivým umístěním do jasně označených kartonových krabic, můžete výrazně urychlit vybalování na novém místě. Přestože balení drobností obvykle zabere nejvíce času při přípravě, jsou to právě velké věci, které nejčastěji způsobují problémy s jejich přepravou.Aby převoz nábytku na nové místo během stěhování probíhal bez problémů, vyplatí se postarat se o pár věcí. Při přípravách byste měli své skříně, stoly a židle chránit kartonovými krabicemi, páskou a polystyrenem, aby při přepravě nedošlo k poškození. Pokud na to nemáme čas, nebo prostě nevíme jak na to, může za nás tento úkol provést objednaná přepravní společnost - samozřejmě za příplatek. Vyplatí se zorganizovat pomoc při přenášení nábytku do auta, protože i za pomoc nosiče si budete muset připlatit. Spolehlivá stěhovací firma zajistí náš nábytek i při přivezení do auta, aby se za jízdy v přívěsu nehýbal.Efektivně organizovaná přeprava nábytku výrazně sníží stres nájemníků při stěhování, proto se vyplatí sjednat si předem profesionálního přepravce. Nábytek řádně zabezpečený na dobu cesty dorazí bez poškození na místo určení a bude nám sloužit mnoho let v novém bytě.

Stěhování Praha

Cény již od 590 Kč.

 

miniprase

Blog / Novinky

Inzerce

Věděli jste že………

 • Pro malá prasátka je důležité, aby měla v co nejmladším věku možnost kontaktu s hlínou a možnost rytí. Dostávají se tak do kontaktu
  s bakteriemi, které jsou důležité pro rozvoj jejich imunity. Bylo zjištěno, že prasátka, která tuto možnost nemají, trpí slabší imunitou a jsou náchylnější k chorobám.
  Zdroj: Helen Browning, farmářka již 30 let, členka soilassociation – autorka knihy Pig
 • Prasničkám většinou velké zuby nerostou, ale pokud ano, tak pouze do dospělosti, tedy cca do 5 let, a ne celý život jako prasečím klukům.

Znaky podvyživeného prasátka:

 • Propadlé lícní kosti
 • Viditelný tvar lebky
 • Pigment na rypáčku mizí
 • Viditelná páteř
 • Viditelné pánevní kosti
 • Hlava je nepřiměřeně velká k tělu
 • štětiny nejsou lesklé ale olysalé a řídké

Špatná výživa způsobuje deformaci kostí, artritidu, zubní abscesy, špatný stav spárků, problem se zády které mohou vest až k paralyze. Podvyživené prasátko trpí zažívacími potížemi, anemií, má nemocná játra a slabý imunitní system.

časopis Zásuvka

zasuvkazasuvka