Stěhování pian

Stěhování pian - Doprava specializovaných strojůMnoho společností používá extrémně těžké a obtížně přepravitelné specializované vybavení. Jedná se o všemožné stavební stroje, tiskařské stroje a mnoho dalších typů strojů. Přeprava tohoto typu zařízení je extrémně náročná a vyžaduje použití specializovaného profesionálního vybavení a nejvyšší možnou míru opatrnosti.
Kdy přepravovat specializované strojeSpecializované stroje se přepravují zřídka. Samozřejmě existují situace, kdy je tento typ přepravních služeb nezbytný. Obvykle se jedná o situace jako výměna stroje za nový, vrácení vadného zařízení výrobci nebo přeprava zařízení k zákazníkovi, který zakoupil použité zařízení z našeho závodu.Vzhledem k tomu, jak zřídka se tento druh přepravy provádí, byste měli být obzvláště opatrní a pokud možno se o to nepokoušejte sami, ale využijte služeb profesionální firmy se zkušenostmi s prováděním tohoto druhu přepravy. Jedině tak si můžeme být jisti, že bude stroj správně přepravován. Dopravní společnosti mají navíc obvykle uzavřenou pojistku OCP, která zaručuje, že pokud dojde na cestě k nehodě, může naše společnost počítat s kompenzací za poškozené zařízení.

Stěhování klavíru

Více o nás na našem webu:

https://www.stehovanibulldog.cz/stehovani-pian

 

miniprase

Blog / Novinky

Inzerce

Věděli jste že………

 • Pro malá prasátka je důležité, aby měla v co nejmladším věku možnost kontaktu s hlínou a možnost rytí. Dostávají se tak do kontaktu
  s bakteriemi, které jsou důležité pro rozvoj jejich imunity. Bylo zjištěno, že prasátka, která tuto možnost nemají, trpí slabší imunitou a jsou náchylnější k chorobám.
  Zdroj: Helen Browning, farmářka již 30 let, členka soilassociation – autorka knihy Pig
 • Prasničkám většinou velké zuby nerostou, ale pokud ano, tak pouze do dospělosti, tedy cca do 5 let, a ne celý život jako prasečím klukům.

Znaky podvyživeného prasátka:

 • Propadlé lícní kosti
 • Viditelný tvar lebky
 • Pigment na rypáčku mizí
 • Viditelná páteř
 • Viditelné pánevní kosti
 • Hlava je nepřiměřeně velká k tělu
 • štětiny nejsou lesklé ale olysalé a řídké

Špatná výživa způsobuje deformaci kostí, artritidu, zubní abscesy, špatný stav spárků, problem se zády které mohou vest až k paralyze. Podvyživené prasátko trpí zažívacími potížemi, anemií, má nemocná játra a slabý imunitní system.

časopis Zásuvka

zasuvkazasuvka