vyklízení Praha

Vyklízení Praha - Odstranění břidlicové střechy pro ekologickou střechu!Postaráme  se o odstranění břidlicové střechy   , nemusíte to řešit! Zbavte se nebezpečných látek, udělejte svůj domov bezpečnější!

Břidlice jako střešní krytina již není na nákupním seznamu stavebních firem. Je lepší se břidlicové střechy co nejdříve zbavit a nařídit  odstranění břidlicové střechy.  Břidlice je toxická látka obsahující azbest. Je škodlivý jak pro životní prostředí, tak pro lidské zdraví. Azbestový prach z břidlice se může uvolňovat například povětrnostními vlivy nebo poškozením. Břidlice se bohužel stále vyskytuje na mnoha střechách, jelikož má dobré vlastnosti, je také pevná a dobrý tepelný izolant. Azbest byl před lety zakázán, ve stavebnictví se již nepoužívá, ale na všech budovách ještě nebyly vyměněny stávající střešní materiály.Neváhejte nás kontaktovat a objednejte  si odstranění břidlicové střechy , pokud chcete novou střechu místo staré obsahující toxický azbest!

Odstraňování břidlicové střechy provádíme za výhodnou cenu pro všechny zákazníky bez prodlení! Vyžádejte si schůzku s našimi službami na uvedených kontaktních údajích !

Vyklízení bytu, domů

Víe o nás viz web: https://www.stehovanirychle.cz/vyklizeni-praha

 

miniprase

Blog / Novinky

Inzerce

Čištění aut Praha

Čištění aut Praha

Věděli jste že………

 • Pro malá prasátka je důležité, aby měla v co nejmladším věku možnost kontaktu s hlínou a možnost rytí. Dostávají se tak do kontaktu
  s bakteriemi, které jsou důležité pro rozvoj jejich imunity. Bylo zjištěno, že prasátka, která tuto možnost nemají, trpí slabší imunitou a jsou náchylnější k chorobám.
  Zdroj: Helen Browning, farmářka již 30 let, členka soilassociation – autorka knihy Pig
 • Prasničkám většinou velké zuby nerostou, ale pokud ano, tak pouze do dospělosti, tedy cca do 5 let, a ne celý život jako prasečím klukům.

Znaky podvyživeného prasátka:

 • Propadlé lícní kosti
 • Viditelný tvar lebky
 • Pigment na rypáčku mizí
 • Viditelná páteř
 • Viditelné pánevní kosti
 • Hlava je nepřiměřeně velká k tělu
 • štětiny nejsou lesklé ale olysalé a řídké

Špatná výživa způsobuje deformaci kostí, artritidu, zubní abscesy, špatný stav spárků, problem se zády které mohou vest až k paralyze. Podvyživené prasátko trpí zažívacími potížemi, anemií, má nemocná játra a slabý imunitní system.

časopis Zásuvka

zasuvkazasuvka