Stěhování těžkých břemen

Stěhování těžkých břemen - K logistice patří mimo jiné manipulace – jde často o předměty a břemena opravdu vysoké hmotnosti. V případě takových rozměrů není vždy možné použít mobilní řešení a předměty je nutné mechanicky přesouvat. Dojezdová vzdálenost může být opravdu malá, ale kvůli hmotnosti je nutné uchýlit se ke speciálním opatřením. V takových případech se skvěle hodí závěsy ve variantě opasku nebo hadice. Používají se v průmyslových provozech i na stavbách. Někdy jsou neocenitelné díky své fenomenální odolnosti a všestrannosti.


Jaké možnosti můžete použít, abyste se vypořádali s největšími rozměry?Prvním produktem, který lze v této souvislosti doporučit, jsou popruhové popruhy . Mají podobu pásů z velmi pevné polyesterové tkaniny. Jednotlivé varianty vázacích prostředků k prodeji mají různé délky a nosnosti. Obvykle se pohybuje mezi 1 000 a 5 000 kilogramy, což vytváří široký manévrovací prostor. Hadicové smyčky fungují podobným způsobem. Také s jejich pomocí je možné při stavebních pracích bezpečně přesouvat těžké palety, nákladní kontejnery nebo velké konstrukční prvky. I zde jsou barevně označeny různé délky a různé nosnosti – typický rozsah zátěží na trhu je od 1000 do 3000 kilogramů.

miniprase

Blog / Novinky

Inzerce

Věděli jste že………

 • Pro malá prasátka je důležité, aby měla v co nejmladším věku možnost kontaktu s hlínou a možnost rytí. Dostávají se tak do kontaktu
  s bakteriemi, které jsou důležité pro rozvoj jejich imunity. Bylo zjištěno, že prasátka, která tuto možnost nemají, trpí slabší imunitou a jsou náchylnější k chorobám.
  Zdroj: Helen Browning, farmářka již 30 let, členka soilassociation – autorka knihy Pig
 • Prasničkám většinou velké zuby nerostou, ale pokud ano, tak pouze do dospělosti, tedy cca do 5 let, a ne celý život jako prasečím klukům.

Znaky podvyživeného prasátka:

 • Propadlé lícní kosti
 • Viditelný tvar lebky
 • Pigment na rypáčku mizí
 • Viditelná páteř
 • Viditelné pánevní kosti
 • Hlava je nepřiměřeně velká k tělu
 • štětiny nejsou lesklé ale olysalé a řídké

Špatná výživa způsobuje deformaci kostí, artritidu, zubní abscesy, špatný stav spárků, problem se zády které mohou vest až k paralyze. Podvyživené prasátko trpí zažívacími potížemi, anemií, má nemocná játra a slabý imunitní system.

časopis Zásuvka

zasuvkazasuvka